Skip to content

Category: DEFAULT

9 Replies to “ Tu Man - Alia Zecirovic - Afrodita (CD, Album) ”

  1. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić apelovao je večeras u Apbahu na međunarodnu zajednicu da dopusti Srbima i Albancima da pokušaju sami da reše problem Kosova i Metohije, jer ako se dođe do rešenja to bi bilo od suštinskog značaja za ceo Balkan, nešto o čemu nismo mogli da sanjamo dugo vreme, a i predsednik privremenih institucija u Prištini Hašim Tači pozvao je međunarodnu.
  2. Apr 21,  · Hello friend welcome to my chennel "videos series" mai aap k liy leke aaya hu videos ka series Singing Video mai leke aunga appke liye to video dekhiy like kare subscribe kare or .
  3. Pevačica će sa sinovima Maksimom i Đorđem i suprugom Dušanom dva meseca provesti kod svekrve u Golden Kostu. Dok je Tanja obavljala poslednje pripreme pred put, Dušan je za „Blic“ ispričao da su potreseni navodima medija koji su, kako kaže, poslednjih meseci nemilosrdni prema Tanji.
  4. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i kosovski predsednik Hašim Tači bili su učesnici debate “Nove perspektive proširenja EU“ na Evropskom forumu Alpbah.
  5. May 21,  · Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është takuar këtë të martë me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. Presidenti Thaçi thekson se në takim me shefin e qeverisë shqitpare kanë diskutuar për aktualitetin politik në Shqipëri, Kosovë dhe në rajon.
  6. “Kosova së shpejti do të bëhet pjesë e NATO-s, Bashkimit Evropian, OKB-së si dhe organizatave tjera ndërkombëtare”. Këto komente presidenti Thaçi i bëri gjatë ceremonisë së shënimit të 21 vjetorit të “Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”.
  7. Apr 29,  · codosafkecstilhai.ebvamafamortkeefrounopoterstamon.infoinfo është media shqiptare e pavarur me autorë një grup gazetarësh te perkushtuar per te percjelle Lajmet e Fundit nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, tashme prej 11 vitesh, nga qershori , përcjellim lajme nga te gjitha fushat ne kohe reale.
  8. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka uruar Millo Gjukanoviqin për fitoren e sotme në zgjedhjet në Malin e Zi. Thaçi në urim e tij ka thënë se fitorja e Gjukanoviqit në zgjedhjet presidenciale në Mal të Zi është fitore edhe për të gjithë rajonin që aspiron integrimin në NATO dhe BE. “Urime mikut tim të [ ].
  9. To mora da je ljubav - - platinasti album Oči tvoje govore - preko - platinasti album Hoću tebe - preko - dijamantni album Šaj, šaj - preko - dijamantni album Došlo doba da se rastajemo - preko - dijamantni album Posluži nas srećo - preko - dijamantni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright All Rights Reserved

Proudly powered by WordPress | Theme: Business Way by Canyon Themes.